Program Partnerski

Dlaczego Warto Przystąpić Do Programu Partnerskiego?

Program ćwiczeń 7 Minutowy Trening to nowość na polskim rynku. Jak dotąd w sieci nie ma innego podobnego programu fitness. Wystarczy skorzystać z narzędzia Google Keywords aby się przekonać jak popularne w wyszukiwarce są frazy związane z odchudzaniem i ćwiczeniami na poszczególne partie ciała. Frazy kluczowe typu „jak szybko schudnąć”, „ćwiczenia na brzuch”, „ćwiczenia na masę”, „ćwiczenia na uda” to setki tysięcy zapytań każdy w miesiącu. Te wszystkie osoby najwyraźniej szukają rozwiązania na nurtujący je problem dotyczący najczęściej wagi.

Program 7 minut dziennie to rozwiązanie dla większości z tych osób. Z powodu braku konkurencji i obecności podobnego programu ćwiczeń online, jest duże prawdopodobieństwo, że wiele osób będzie zainteresowana tym programem. Z biznesowego punktu widzenia nie jest to nic innego jak zapełnienie luki na rynku którą udało nam się zlokalizować. Fitness online ma bardzo niską konkurencję w porównaniu do niszy fitness w świecie realnym. Powstaje coraz więcej klubów, siłowni oraz różnego rodzaju obiektów sportowych co, dowodzi że nisza fitness ma wielki potencjał na rozwój z naszym kraju. Statystyki dowodzą, że branża fitness w Polsce nadal raczkuje w porównaniu z innymi krajami Europy. Dlatego program 7 minutowy trening został wprowadzony na polski rynek.

Program partnerski 7 Minutowy Trening nie jest nowością na rynku amerykańskim. Joel Theiren jest właścicielem firmy hostingowej GVO, która świadczy usługi hostingowe tysiącom zadowolonych osób w Stanach Zjednoczonych a od niedawna również w Polsce. Siedmio minutowy trening w USA został wprowadzony na rynek w roku 2011, jednak program partnerski i jego algorytm działa już od dawna z powodzeniem i pozwala zarabiać wszystkim, którzy korzystają z usług hostingowych firmy GVO. W przeciwieństwie do większości programów partnerskich, z którymi do tej pory mogłeś mieć do czynienia program ten nigdy nie wygasa, nigdy się nie kończy i zapewnia zarobki do końca jego istnienia a co za tym idzie do końca istnienia programu 7 minutowy trening.

Istotą programu partnerskiego jest zarabianie poprzez polecanie następnych osób/klientów, którzy wejdę na stronę 7 minut trening za pomocą naszego linku partnerskiego i założą płatne konto w serwisie. Im więcej osób polecimy tym większa będzie nasza prowizja. W tym momencie łatwo sobie wyobrazić jak ogromny potencjał drzemie tym produkcie, który w zasadzie mi nie ma obecnie konkurencji!

Każdy chyba wie jak to jest, gdy poleca się program lub produkt, który istnieje na rynku od wielu lat. Większość osób prawdopodobnie już ma ten produkt albo coś o nim słyszała przez co po prostu nie jest nim zainteresowana. Programy partnerskie działające w świecie realnym, na przykład AMWAY, często przywołują negatywne skojarzenia. Rozpowszechnianie produktów na zasadach partnerskich w świecie realnym często oznacza nagabywanie, przysłowiowe chodzenie od drzwi do drzwi, itd. W efekcie powoduje wyrobienie negatywnej opinii na temat danego programu i jego uczestników. Tak na przykład stało się z programem Amway w Polsce latach dziewięćdziesiątych.

Ponieważ 7 minutowy trening jest programem, który wchodzi na rynek polski w grudniu 2012 jest programem nowym na polskim rynku, zostając jego partnerem teraz masz ogromną szansę wykorzystania jego potencjału marketingowego.

Bycie pierwszym lub jednym z pierwszych w jakimkolwiek przedsięwzięciu takiego kalibru zwykle oznacza bezwarunkowy sukces. I wcale nie musisz tutaj martwić się o swoją reputację. W dobie internetu dawno skończyły się czasy nagabywania ludzi i szukania klientów poprzez chodzenie od drzwi do drzwi. Za pomocą portali społecznościowych możemy swobodnie a nawet anonimowo polecać 7 minut trening.

Pomyśl o tych wszystkich tysiącach osób, które codziennie wpisują w Google zapytanie dotyczące odchudzania. Oczywiście możesz powiedzieć, że w internecie istnieje dużo darmowych porad, które można łatwo znaleźć. W internecie w ogóle znajduje się mnóstwo informacji, ale nigdy nie mamy pewności co do ich wiarygodności oraz skuteczności. 7 Minutowy Trening Polska gwarantuje rezultaty, satysfakcję i zadowolenie oraz jest programem sprawdzonym, z którego obecnie korzystają dziesiątki tysięcy osób w USA. Poza tym osoby rejestrujące się w programie tak naprawdę niczym nie ryzykują dzięki trzydziestodniowej bezwarunkowej gwarancji udzielanej każdemu uczestnikowi i partnerowi.

Wyobraź sobie jak byś zareagował dwie dekady temu, kiedy Amway wchodził do Polski, gdybyś wiedział ile pieniędzy możesz zarobić poprzez pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych. Osoby, które przystąpiły do programu na początku zbiły prawdziwe fortuny a ich historie inspirowały następnych do przyłączenia się do społeczności.

Mam nadzieję, że dostrzegasz potencjał jaki drzemie w programie partnerskim 7 Minutowy Trening. Nie namawiam cię tutaj absolutnie do promowania tego programu razem ze mną, ponieważ nie chciałbym abyś robił cokolwiek wbrew własnej woli i własnemu odczuciu. Biznes zawsze powinien być oparty na uczciwości, partnerstwie  i wzajemnej pomocy. Także, jeśli nie widzisz potencjału lub nie jesteś przekonany co do tego biznesu nie musisz się rejestrować w programie. Nawet, jeśli ale jeśli choć trochę jesteś zaintrygowany tym tematem i tym co tutaj wcześniej napisałem, przyłącz się do programu pasterskiego na próbny okres trzydziestu dni, przed upływem którego możesz swobodnie z niego zrezygnować. Nikt nie będzie miał do ciebie pretensji, jeśli uznasz że biznes nie jestem dla ciebie.

Możesz mieć również obawy dotyczące samego sposobu promocji programu. Otóż dla wszystkich partnerów organizowane są webinary szkoleniowe, na których dowiadujesz się o sposobach marketingowych, które możesz wykorzystać do promocji programu 7 minut trening. Webinary odbywają się po kilka razy w tygodniu a informacje na nich przedstawiane możesz łatwo zaimplementować do promowania programu. Przykładowe tematy webinarów mogą wyjaśniać zagadnienia taki jak budowanie listy mailingowej, skuteczne promowanie na forach internetowych lub też kampanie reklamowe PPC czyli na przykład Google Adwords.

Na początek kilka prostych metod promocji możesz nauczyć się na tym blogu w sekcji szkolenia i tutoriale.

Ile Kosztuje Przystąpienie Do Programu Partnerskiego?

 Aby przystąpić do programu partnerskiego 7 Minutowy Trening, musisz wykupić tak zwany pakiet „RESELLERA”, dzięki któremu będziesz miał możliwość polecania programu innym użytkownikom. Ponadto otrzymasz dodatkowo 7 darmowych kont które możesz rozdać lub teraz zorganizować losowanie, tak aby przyciągnąć potencjały klientów.  Otrzymujesz również dostęp do webinarów szkoleniowych w zakresie marketingu internetowego, o których wspomniałem wcześniej. Za pakiet resellera należy uiścić opłatę w wysokości 149 dolarów jednorazowo. Potem płacisz jedynie miesięczny abonament wysokości 10 dolarów. Na dzień dzisiejszy, czyli w grudniu 2012, program 7 minut trening jest obecnie w fazie wdrażania na polski rynek. z tego powodu niektóre elementy interfejsu lub strefa członkowskiej mogą być nadal w języku angielskim.

Wszystkie filmy szkoleniowe są aktualnie spolszczane poprzez podłożenie polskiej ścieżki dźwiękowej. Jako partner programu 7 Minutowy Trening stajesz się również automatycznie jego użytkownikiem, czyli masz dostęp do tego samego treningu do jakiego będą mieli dostęp klienci poleceni przez ciebie. Dzięki temu po przystąpieniu do programu partnerskiego możesz sam zacząć ćwiczyć, aby być w stanie przedstawić swoje efekty i osiągnięcia twoim potencjalnym pozyskanym klientom.  Jest to doskonały zabieg marketingowy, ponieważ dowodzi on temu, że wierzysz produkt który promujesz i tym samym czasie osiągasz dobre efekty samodzielnie go stosując.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące samego programu ćwiczeń lub programu partnerskiego, użyj komentarza Facebook poniżej, aby je zadać a na pewno ci na nie odpowiem i postaram się rozwiać jakiekolwiek wątpliwości. Zapisując się do programu partnerskiego z mojego polecenia, automatyczne stajesz się widoczny w moim systemie i otrzynujesz ode mnie pełne wsparcie. Twój sukces w pozyskiwaniu klientów jest również moim sukcesem, ponieważ prowizje i wynagrodzenia systemy partnerskim 7 minutowy trening są wielopoziomowe. Dlatego będzie mi zależało na tym abyś jak najbardziej skuteczne reklamował program. Na codzień zajmuje się tworzeniem, optymalizacją i pozycjonowaniem stron internetowych z tego względu będę dla ciebie idealnym partnerem w tym biznesie. Osobiście doradzę ci, jaką metodę marketingową najlepiej wykorzystać do promowania produktu. Pomogę ci również stworzyć swoją własną stroną partnerską taką samą jak właśnie ta, na której teraz jesteś oraz pomogę ci ją wypozycjonować w wyszukiwarkach. Ponadto doradzę ci jak wykorzystać Facebook do znalezienia klientów oraz jak stworzyć „viralną” aplikację dzięki która rozprzestrzeni się na Facebooku jak wirus.

Zobacz moje aktualne aukcje Allegro z zakresu pozycjonowania.

Kliknij Tutaj Aby Przystąpić Do Programu Partnerskiego i Zacząć Zarabiać!

 

Frazy Google:

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz wynik równania: *