Opinie

7 Minutowy Trening Opinie

Zawsze myślałem że jestem leniwy, wręcz nienawidziłem ćwiczeń. Nie wiem ilu trenerów mówiło mi że mam się ogarnąć i dać z siebie wszystko przez 30 minut na tej straszliwej bieżni lub łykać białka z jaj i jeść codziennie dużo owoców. Ja po prostu nie byłem w stanie tego zrobić. Ale szybko odkryłem, dlaczego nie byłem w stanie tego zrobić.

greencoffeeopinie

====>KLIKNIJ I ODKRYJ ZBAWIENNE DZIAŁANIE ZIELONEJ KAWY.

 

Cześć, jestem Mike. Wyglądam jak większość ludzi, którzy nie wzięli jeszcze udziału w webinarze, w którym TY masz zamiar uczestniczyć. Tak wyglądałem. Miałem oponę albo nawet kilka opon, które wyglądały jak opony od ciężarówki, a klamra paska opadała niżej i niżej, aż w końcu nie mogłem jej zobaczyć. Chcę opowiedzieć ci moją historię, ponieważ uważam, że może ona dotyczyć wielu osób znajdujących się w podobnej sytuacji.

Ponieważ kiedy dowiesz się co zamierzam ci powiedzieć, odkryjesz że to nie twoja wina. Nie zamierzam ci powiedzieć żebyś wziął jakąś magiczną tabletkę odchudzającą albo poszedł na hipnoterapię żeby się zmotywować. Pokaże ci naukowo udowodnioną metodę, którą kiedy odkryłem, pozwoliła mi w wieku czterdziestu lat stracić 103 funty i utrzymać ten stan ćwicząc jedynie 7 minut dziennie 3 razy w tygodniu. Ale zanim pokaże ci jak osiągnąć super kondycję w 7 minut pozwól, że najpierw wyjaśnię dlaczego tak samo jak ja możesz nienawidzić ćwiczeń oraz używać wszystkich dostępnych wymówek oby tylko nie ćwiczyć.

mikeNie jesteś sam. Według czasopisma Forbes 98 procent ludzi, którzy decydują się zacząć ćwiczyć mając dobre intencje drastycznie się zawodzi. Chciałbym porównać tego rodzaju fiasko do zawodu profesora na uniwersytecie. Wyobraź sobie klasę stu studentów. Typowo statystycznie 14 procent tych osób odpada ze szkoły. Wyobraź sobie sytuację gdyby ze 100 studentów tylko 2 procent z nich otrzymało promocję a 98 procent oblało. Kiedy porównasz ten wynik do statystycznych 14 procent czy będzie to wina uczniów czy też nauczyciela? Jeśli procent niezdanych egzaminów jakiegokolwiek profesora wynosiłby 98% zostałby on natychmiast zwolniony z pracy za brak kompetencji w nauczaniu. To co staram się wytłumaczyć tutaj to to, że na pewno nie byłaby to wina uczniów.

Dlaczego 98 procent osób które zaczynają program ćwiczeniowy z najlepszymi intencjami nigdy go nie ukończy i odpada w jego trakcie? Wina przeważnie spada na nich. Jesteś leniwy, jesteś niezmotywowany, jesteś „loser”. Pozwólcie, że opowiem wam krótko o moim przyjacielu Joelu Theiren. On zawsze był jednym z tych genetycznie obdarowanych facetów którzy mieli niesamowity six-pack i plażową sylwetkę ciała. Nigdy jednak nie zwracałem na to uwagi ponieważ dla mnie on zawsze był jednym z tych szczęściarzy który uwielbiał ćwiczyć i miał więcej dyscypliny niż ja kiedykolwiek mógłbym mieć.

Powiem ci jak moje życie się zmieniło przez mojego lekarza który powiedział mi że jeśli będę nadal kontynuował swój tryb życia zostanę cukrzykiem albo dostanę ataku serca w ciągu następnych pięciu lat. Ale to jeszcze nie był ten moment, w którym moje życie zmieniło się na lepsze. Pomyślałem sobie to jest doskonały moment i motywacja aby zostać maniakiem ćwiczeń przez resztę mojego życia. To była również doskonała okazja aby przekonać mojego lekarza że się myli. Okazuje się że jedyną osoba która się myliła to byłem ja.

W ciągu kilku tygodni od rozpoczęcia nowego programu ćwiczeń z moim nowym trenerem znowu zacząłem wymyślać wszystkie możliwe wymówki oby tylko nie ćwiczyć. Jeszcze raz zawiodłem się i nie straciłem ani jednego kilograma. Po prostu nienawidziłem ćwiczeń. Pomyślałem sobie oto kim jestem i kim na zawsze zostanę. Minęło kilka miesięcy i w końcu zdobyłem się na odwagę, aby zapytać Joela jakie odżywki i suplementy bierze że wygląda tak niesamowicie.

To co powiedział mi Joel zmieniło całkowicie moją perspektywę i spojrzenie na życie oraz ćwiczenia. Oto jego słowa:

 „Mike, tutaj nie chodzi o to co ja biorę ani o to że uwielbiam ćwiczyć. Liczy się tylko to jak ćwiczę i dzięki temu jestem w stanie w tym wytrwać. Nie mam więcej dyscypliny niż ty. Moje całe życie nie trenowałem więcej niż 7 minut dziennie, 3 dni w tygodniu.”

Pamiętam jak sobie pomyślałem- ten facet jest chyba nie poważny… ale on ciągnął dalej:

Widzisz ten rodzaj ćwiczeń które ja uprawiam przez 7 minut dziennie 3 razy w tygodniu został naukowo potwierdzony i sprawdza się dla osób które zyskały dzięki niemu topową formę. Daj mi jedną godzinę a pokaże ci mój trening. Rozwieję twoje wątpliwości udowadniając ci, dlaczego jeśli zaczniesz stosować ten trening, nigdy więcej już się nie poddasz. Zrozumiesz na czym polega ten trening, naprawdę uwierzysz w siebie i naukowe fakty które się zanim stoją. Gdy już cię przekonałam w końcu będziesz w stanie osiągnąć upragnioną sylwetkę którą zawsze chciałeś. Zamierzam zorganizować webinar, na którym wszystko wyjaśnię. Czy sądzisz, że dasz radę wziąć w nim udział?”

Zostałem poproszony o jedną godzinę z mojego czasu, aby pozbyć się odwiecznego poczucia beznadziejności, jeśli chodzi o wykonywanie ćwiczeń. Pomyślałem sobie jedna godzina lub przedwczesna śmierć- to był właśnie ten webinar, który zmienił moje życie. Po obejrzeniu go powiedziałem mu, że zamierzam przystąpić do jego programu. Od czasu kiedy zacząłem ćwiczyć straciłem 103 funty. Zdecydowałem, że muszę powiedzieć światu o tym aby pomóc innym ludziom którzy mają problemy z otyłością. Ja też byłem więźniem ale teraz jestem wolny i trzymam się postanowienia i celi jakie sobie postawiłem. Pozwól zatem, że zaproszę cię na nasz następny webinar które nie tylko zmienił moje życie ale również sprawił, że chcę go polecać innym ludziom bo wierze że im tak samo jak i mi może w dużej mierze pomóc.

 Zobacz Webinar Codziennie o 20.30 

Opinie 7 Minut Polska

Melissa Przed

Witam was. Nazywam się Melissa i jestem jednym z pierwszych użytkowników treningu 7 minut. Jak wiele z was zmagałam się z nadwagą przez większość swojego życia. Próbowałam wielu programów i zawodziłam się na nich za każdym razem i nigdy w życiu nie ćwiczyłam. 7 minutowy trening jest to program ułożony tak aby nauczyć się jak postępować by stracić zbędne kilogramy i utrzymać niską wagę. Zegnajcie diety jojo! Straciłam ponad 40 funtów i 30 cali, ale nie zamierzam się zatrzymać. Moim celem jest stracić 100 funtów. Wierzę, że z siedmiu minutowym treningiem uda mi się osiągnąć ten cel.

Dołącz do naszej społeczności, aby zostać zainspirowanym, zmotywowanym oraz wspieranym przez innych, aby łatwiej osiągnąć swój cel. Razem z nami osiągniesz topową formę swojego życia.

Nazywam się Debeline i chciałabym się z wami podzielić moimi doświadczeniami związanymi z siedmiominutowym treningiem. Mogę śmiało powiedzieć, że ten program uratował mi życie. Mój problem polega na tym, że z natury jestem bardzo leniwą osobą. Całe życie pracowałam za biurkiem i przez to nabrałam bardzo złych nawyków. Więc kiedy dowiedziałam się o treningu 7 minut naprawdę, mnie to zainteresowało.

Próbowałam tak wielu innych programów i za każdym razem się na nich zawodziłam. Wtedy usłyszałam o tym programie. Pomyślałam sobie mogę nabrać formę ćwicząc tylko 7 minut dziennie? Miałam przywilej zostania jednym z pierwszych użytkowników programu w fazie testowej i chcę wam powiedzieć jak podekscytowana jestem rezultatami. Po zaledwie trzech tygodniach straciłam ponad 9 cali. Straciłam również kilka kilogramów, ale co jest najważniejsze, mogę szczerze powiedzieć, że widzę jak moje ciało się kurczy.

Ogród Debeline

Mam więcej energii a najbardziej zaskakującą rzeczą jest że zaczęłam pracować w swoim ogrodzie. Nigdy tego wcześniej nie robiłam. Mój ogród jest ogromny i zawsze wynajmowałam ludzi, aby w nim pracowali. Nigdy mi się nie chciało tam pracować! To jest ciężka praca! Ale teraz chodzę tam prawie codziennie i po kroku doprowadzam go do porządku. To jest dla mnie niesamowite. Jeśli próbowałeś innych programów na rynku i nic z tego nie wyszło naprawdę powinieneś spróbować 7 minutowy trening. Obiecuje ci, że każdy może robić te ćwiczenia. Nie ma znaczenia czy jesteś profesjonalnym sportowcem czy kimś takim jak ja lub nawet, jeśli masz problemy ze zdrowiem.

Program opiera się na tym co ty możesz zrobić ze swoim ciałem. Robisz co możesz 7 minut co drugi dzień. Czyż to nie jest proste? Jest tam wiele przydatnych narzędzi, które ułatwią ci tening, społeczność forum a twórcy programu zasługują na wielką pochwałę. Każdy na jakimkolwiek poziomie i w jakimkolwiek wieku może czerpać korzyści z tego programu. Dlatego namawiam was do tego abyście zaczęli ćwiczyć.  To będzie bez wątpienia najłatwiejsza i najlepsza decyzja, jaką podjęliście tym roku.

Zobacz Jak Wygląda Program

 

Frazy Google:

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz wynik równania: *