BONUS !

7 Minutowy Trening BONUS

Bonus dla partnerów wykupujących konto resselera/sponsora za $149

Oferta jest głównie skierowana do właścicieli siłowni i klubów w całej Polsce. Oferujemy między innymi:

greencoffeeopinie

====>KLIKNIJ I ZOBACZ JAK DZIAŁA ZIELONA KAWA.

 

  • pomoc w założeniu bloga partnerskiego i optymalizację pod wyszukiwarki,
  • założenie strony Facebook FanPage i sprzężenie jej z blogiem partnerskim oraz kanałem YouTube, jeśli taki Państwo posiadają, tak aby wszystkie informacje i klipy zamieszczane na blogu oraz na kanale Youtube były automatycznie wysyłane na stronę „fanpage”,
  • tutorial w pliku PDF na temat sposobów promocji „fanpage” i zdobywania fanów oraz pomoc w implementacji metody,
  • pomoc w zainstalowaniu autorespondera (należy wykupić abonament) na blogu
    partnerskim (kampanie reklamowe, newsletter),
  • gotowe materiały reklamowe w postaci cyfrowej w różnych formatach gotowe do druku. Grafiki są w plikach PSD, które można łatwo edytować i dodawać elementy takie jak swój adres strony partnerskiej bądź strony klubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grafiki są w formatach od A1 do A5 oraz od B1 do B5 w pełni edytowalne (pliki PSD). Istnieje możliwość dostosowania projektów według Państwa wskazówek.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub chcieli dowiedzieć się w jaki sposób 7 Minutowy Trening może powiększyć Państwa biznes nawet o 50%, prosimy o kontakt podając nazwę i rodzaj klubu, swój adres email oraz nr telefonu. Wówczas przedstawimy Państwu multimedialną prezentację przedstawiającą skuteczne sposoby na zwiększenie biznesu za pomocą programu.

Jeśli nie są Państwo jeszcze zaznajomieni z programem, zapraszamy do przewodnika po programie 7 Minut.

Nasz link partnerski do konta sponsora

Po założeniu przez Państwa konta sponsorskiego w programie 7 Minutowy Trening przez powyższy, nasze dane są dla Państwa w pełni widoczne i vice versa. Wówczas możemy przystąpić do współpracy.

 

Bonus dla osób zakładających zwykłe konto za $9,97 miesięcznie

Każda osoba zakładająca zwykłe konto do ćwiczeń za $9,97 miesięcznie otrzymuje przewodnik w postaci pliku PDF na temat jak skutecznie polecać produkt na Facebook oraz prostego darmowego bloga, który można założyć w jakimkolwiek darmowym serwisie. Metody opisane w przewodniku PDF, jeśli poprawnie zaimplementowane, umożliwią „viralne” rozprzestrzenianie się naszego linku na portalu Facebook, a co za tym idzie zarabianie prowizji.

Oprócz tego każda osoba z potwierdzonym kontem założonym z naszego linku partnerskiego będzie mogła wybrać jedną z naszych aukcji Allegro w zakresie SEO do 50PLN za darmo. Będzie to można wykorzystać do promowania Facebook Fanpage bądź bloga partnerskiego.

Po założeniu konta z naszego polecenia Państwa dane są widoczne w naszym panelu a nasze dane w Państwa panelu jako „sponsor” (email, nr telefonu). Wówczas zapraszamy do kontaktu po odbiór materiałów bonusowych.

Zobacz nasze aktualne aukcje Allegro

Frazy Google:

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz wynik równania: *